• Eesti
 • English
 • Suomi
 • Русский
 • ETTEVÕTTE KOHTA

  null
  Aasta suvel, juuli keskel, avati Tallinna südames uus SANTA salong. Värvivalamised seinad ja uusimad pulmade ja erilistel aegadel tehtud kleidid on juba kutsunud kõiki Eesti ja Tallinna naisega külastama, tutvuma ja võibolla leida oma unistuste kleidi siin!

  Avarad, kutsuvad ruumid, millel on erksad seinad, kaunistatud lilledega, lühtrid ja luksuslikud mööbel, on muutunud tõeliseks unistuseks pruudiks, kus on palju uusi pulmade ja erakorraliste kleitide kogusid. Nüüd saate külastada uut müügisalongi Narva Maantee 13 EE-10151, Tallinn.

  Selles luksuslikus oasises leiavad brides ja kõik teised naised, et otsivad oma unistuste kleidid, selliseid kaubamärke nagu Crystal Design, Pronovias, Rara Avis, Ange Etolies, Blammo-Biamo, Terani Couture, Jovani, Tarik Ediz. Müügisaalis SANTA ootab mitte ainult naisi, vaid ka mehi, kes suudavad avastada mitmesuguseid ülikonnad, smokingid ja sabatükid.

  Pulmade ja eriväljaõude kostüümide show SANTA on juba ammu tuntud tõelise Mecca pruudina Vilniuses, Leedus. Ettevõtte käivitamine 2003. aastal on juba täna juba üle 15 aasta kogemusi ja suurt pidevalt kasvavat klientide arvu.

  Niinimetatud pruutide paradiis ei varusta mitte ainult Leedu ja naaberriikide pruute ja kliente, vaid ka telepildi, eliidi esindajaid, lauljaid, kuulsaid inimesi ja punaste vaipade külastajaid. Meil on hea meel, et meie kleidid valivad ka kino-, muusika-, teatri- või isegi heategevusürituste külalised ning kostüüme ja smokingasid koguvad mitte ainult noorukid, groomsmen, vaid ka näitlejad ja esinejad.

  Ühe katuse all pidevalt kasvav vahemik ja kõige kuulsamad kaubamärgid toovad alati kaasa naisi, kes otsivad oma unistuste kleidid ja mehi, kes otsivad elegantseid ülikondi või smokinguosi. Kuuluvaid nimetusi Pronovias, Sottero and Midgley, Novia Dart, Jovani, Sherri Hill ja teised ei saa SANTA kaubamärgist eraldada. Lisaks sellele paigutatakse järgmisel sügisel siia rohkem maailmakuulsaid kaubamärke nagu Ange Etolies, Blammo-Biamo, Giovanna Alessandro, Rara Avis.

  Täna näitab salong SANTA, et mitte ainult Leedu naised, vaid ka naaberriigi pruudid, samuti kõigil teistel naistel on võimalus leida neile unikaalse kleidi nende tähistamiseks.

  null

  Me ootame teie saabumist